skip to Main Content
country life eshop

CountryLife.cz akce, slevový kupón a slevy až 60% na vybrané zboží.

country life eshop
Kvalitní a domácí bio potraviny a kosmetika za skvělé ceny. Vyberte si z přehledného eshopu. Ty nejlepší bio potraviny a kosmetika na jednom místě.

VYUŽIT AKCE A SLEVY
  • Spokojenost zákazníků
5

countrylife recenze

Na CountryLife nakupuji již pár měsíců. Jsem moc ráda, že u nás existuje právě takovýto eshop, kde seženete potraviny v biokvalitě a navíc mají skvělé články a informace o biostravě.
Lenka L.

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Na ekofarmě se pěstuje obilí, zeleninu a ovoce v biokvalitě. V biopekárně pečou slané i sladké pečivo, které dodávají do prodejen a restaurací, stejně tak jako do prodejen biopotravin po celé České republice. Společnost Country Life je největším dovozcem, obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice. Využijte v eshopu Countrylife.cz skvělé akce, slevy a slevový kupón.

Slevy na CountryLife.cz dle kategorií

  • Biopotraviny a zdravá strava – obiloviny, luštěniny, ořechy, semínka, sušené plody, bezlepkové pečivo, polotovary a směsi, náhražky masa a vajec, pomázanky, paštiky, džemy, dětská výživa, ochucovadla a sladidla, nápoje a čaje, oleje, mořské řasy, rostlinná mléka, pochutiny, čerstvé pečivo, ostatní
  • Přírodní kosmetika – tělová kosmetika, vlasová kosmetika, pleťová kosmetika, dekorativní kosmetika, přírodní mýdla, ústní hygiena, aromaterapie, dětská kosmetika, pánská kosmetika, deodoranty a parfémy, vůně pro interiér, rozprašovače, nádobky, doplňky
  • Ekologická drogerie – čisticí prostředky, prací prostředky, přípravky na mytí nádobí
VYUŽIT AKCE A SLEVY
Back To Top