skip to Main Content

Dovolena.cz slevové kupony a slevy až 60%.

dovolena-cz-zajezdy
Vyhledejte si na dovolena.cz ty nejlepší a nejlevnější zájezdy českých a zahraničních cestovek se slevou až 60%.

Využít slevy na dovolena.cz
  • Spokojenost zákazníků
5

Recenze na Dovolena.cz

Na Dovolena.cz naleznete široký výběr dovolených za skvělé ceny. Každoročně využíváme pro letní dovolenou last minute. V zimě také využíváme levné zájezdy na hory. Mohu vřele doporučit!

Dovolena.cz je portál od Student Agency zabývající se online prodejem zájezdů. Dovolena.cz se řadí mezi největší prodejce dovolených na českém trhu a pod značkou Student Agency máte jistotu kvalitních služeb. Sdružuje stovky cestovních kanceláří, jak českých, tak zahraničních – především německých. Díky zahraničním cestovním kancelářím si užijete dovolenou, o které jste možná ani nesnili. Díky Dovolena.cz máte vždy aktuální přehled o volných zájezdech a skvělých cenách. Dovolena.cz se specializuje na pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, exotické i zážitkové zájezdy včetně eurovíkendů. Dále v nabídce Dovolena.cz naleznete například first minute zájezdy, last minute zájezdy, letenky, ubytování a pronájem aut.

Kategorie slev na dovolena.cz

  • Dovolena.cz zájezdy (first minute zájezdy, last minute zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, exotika, eurovíkendy, plavby, hory, lyže, wellnes, cesty na míru)
  • letenky
  • pronájem aut
  • ostatní služby (cestovní pojištění, víza, parkování na letištích…)
Využít slevy na dovolena.cz

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top