skip to Main Content

Hřeben Tangle Teezer Salon Elite nejlevněji.

tangle-teezer-pink

Hřeben / kartáč Tangle Teezer je hit mezi hřebeny a kartáči pro snadné rozčesávání suchých i mokrých vlasů. Tangle Teezer je světový trhák v péči o vlasový porost dětí i dospělých. Nyní za skvělou akční cenu!

Využít akci na Tangle Teezer

Tangle Teezer je jasná jednička a hit mezi kartáči pro snadné a šetrné rozčesávání dospělých i dětských vlasů. Svou oblibu si hřeben Tangle Teezer vydobyl jak u ženského pohlaví, tak u toho mužského. Velké oblibě se také těší ve speciální edicii Tangle Teezer pro děti. Hřeben Tangle Teezer přináší revoůuci v technologii, meteriálu a především neobvyklého designu.

Kouzlo kartáče / hřebenu Tangle Teezer spočívá ve specifickém rozmístění umělohmotných štětin různých délek z jemného ohebného materiálu. Hřeben si poradí i s pořádně zacuchanou kšticí či nepoddajnými vlitými vlasy. Hitem kadeřníka a tvůrce hřebenu Tangle Teezer Sauna Plefreya se stal Tangle Teezer růžové barvy. Jak již bylo řečeno, hřeben je skvělý také díky ergonomickému tvaru a je dělaný pro snadný úchop. Díky jeho malé velikosti můžete mít hřeben vždy u sebe.

Od této doby můžete zapomenout na lámaní konečků, poškozené kořínky, nepříjemné tahání a také na zacuchané vlasy! Vyzkoušejte Tangle Tezzer nyní za skvělou cenu!

Tangle Teezer skvěle rozčesává, je šetrný k mým vlasům a vejde se do kabelky. Pro mě jasná jednička na rozčesávání vlasů. Mohu všem jen doporučit. Petra V.

Varianty hřebenu Tangle Teezer

  • Tangle Teezer The Original – Proslulý kartáč dokáže během chvilky dokonale rozčesat i ty nejzacuchanější vlasy a to bez zbytečného vytrhávání a lámaní vlasů.
  • Tangle Teezer Salon Elite – nabízí oproti Tangle Teezer The Original zcela nový vylepšený design, který Vám padne do ruky jak ulitý.
  • Tangle Teezer Compact Styler – díky praktickému obalu, který chrání štětiny kartáče, a menším rozměrům, můžete kartáč nosit stále u sebe a použít ho vždy, když bude potřeba.
  • Tangle Teezer Magic Flowerpot – kartáč na vlasy Tangle Teezer Flowerpot dokonale rozčeše jemné vlásky vaší malé princezny a zabrání jejich dalšímu zacuchávání.
  • Tangle Teezer Compact Styler Men’s Groomer kartáč na vlasy a vousy – malý kartáč je speciálně vyvinutý pro potřeby muže. Štětiny jsou uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly pánským vlasům i vousům.
  • Tangle Teezer Aqua Splash – tento speciální kartáč je určený pro snadné a rychlé rozčesání vašich mokrých vlasů ať už jste ve vaně, ve sprše, u bazénu nebo u moře!
  • Tangle Teezer Blow-Styling – tento hřeben je určen k dokonalému, snadnému a účinnému vysoušení vlasů při fénování.
Využít akci na Tangle Teezer

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top