skip to Main Content

Pelikan letenky – akce, slevové kupony a slevy až 60%.

pelikan-levne-letenky
Jednoduché a rychlé srovnání letenek na jedno místě! To je pelikan.cz. Letenky, ubytování a akční balíčky s 60% slevou. Objevujte svět ještě dnes!

VYUŽIT AKCE A SLEVY
  • Spokojenost zákazníků
5

Pelikan.cz recenze a zkušenosti

Na Pelikan.cz vždy hledám letenky a balíčky, pokud se chystám do zahraničí. Velice jednoduché a chytré srovnání, rezervace a následná objednávka. Vřele doporučuji všem. Radek P.

Pelikan.cz je známý internetový portál (srovnávač letenek), který se zaměřuje na bezplatnou rezervaci a nákup letenek přes internet. Na Pelikan.cz naleznete široký výběr těch nejlepších a nejlevnějších letenek na českém a slovenském trhu. Pelikán nejsou ale jen letenky, k letence můžete objednat i výhodné cestovní pojištění, levné ubytování do celého světa, nebo můžete zakoupit kombinaci levné letenky a ubytování – tzv. akční balíčky Pelikan.cz. Vyjde se za hranice za skvělé ceny! Využijte výhodné Pelikan.cz akce, slevové kupóny a slevy až 70%.

Slevy na Pelikan.cz dle kategorií

  • Letenky – rychlé srovnání nejlepších a nejlevnějších letenek do celého světa, rychlá rezervace a objednávky.
  • Akční letenky – výběr akčních letenek se slevami až 70%. Omezená nabídka místy i časem.
  • Pobyty – zajímavé a levné pobytové zájezdy do známých destinací – Londýn, Řím, Paříž a ostatní. Veškeré služby kompletně zařízeny.
  • Hotel – snadné a jednoduché vyhledání a srovnání hotelů ve vybrané destinaci. Rychlá a snadné objednávka přes internet hotelů do celého světa.
  • Pronájem auta – na Pelikánovi můžete také jednoduše a online objednat vůz v kterémkoliv místě světa. Kupte si letenku a zarezervujte si vůz
Back To Top