skip to Main Content

SoftCotton.cz akce, slevový kupón a slevy až 60%.

softcotton
Kvalitní antibakteriální výrobky od Softcotton.cz nyní se slevou až 60%. Dopřejte si nejlepší kvalitu a měkkost za skvělé ceny přímo od výrobce.

VYUŽIT AKCE A SLEVY
  • Spokojenost zákazníků
5

SoftCotton.cz recenze

Kdo ještě nevyzkoušel výrobky Softcotton, tak neuvěří, jak pohodlné jsou. Byla jsem naprosto překvpena, když jsem župan dostala jako dárek. Měkkost a kvalita je vidět na první pohled. Jsem jak v bavlnce 🙂 Alžběta K.

Eshop Softcotton se zabývá výrobou a prodejem kvalitních froté ručníků, županů pyžam, doplňků a dek. Svou kvalitu potvrzuje tím, že mimo jiné vyrábí župany pro TOP světové značky, jako jsou Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger. Softcotton výrobky jsou vyráběny z česané příze spředené z AEGEAN bavlny (Egejská bavlna je známá jako nejlepší ve své kategorii). Výrobky jsou barveny na nejmodernější certifikované lince Oeko-Tex, tím pádem proto mají výrobky po celou dobu stále stejnou barvu a měkkost jako první den, všechny výrobky jsou také antibakteriální. Využijte v eshopu Softcotton.cz výhodné akce, slevový kupón a slevy až 60%.

Slevy na SoftCotton.cz dle kategorií

Župany Softcotton – dámské župany, pánské župany, dětské župany, unisex / univerzální župany, župany v dárkovém balení, župany do sauny, luxusní župany
Ručníky Softcotton – ručník, osušky, malé ručníky, plážové osušky, ručníky v dárkovém balení
Pyžama – dámská pyžama, noční košilky
Deky Softcotton – luxusní deky, dětské deky

VYUŽIT AKCE A SLEVY
Back To Top