skip to Main Content

Akce, slevové kupóny a slevy až 60% na Eximtours.cz.

eximtours-cz
Vydejte se s Eximtours na nezapomenutelnou dovolenou. Využijte skvělé akce a slevy na zájezdy až 60%. Jednoduše a online na Eximtours.cz.

Využít slevy na zájezdy
  • Spokojenost zákazníků
5

Recenze na Eximtours.cz

S Eximem cestujeme již několik let. Sázím na dobré zkušenosti a také skvělé předprodejní i poprodejní služby. Také se mi libí široký výběr zájezdů, které mohu objednat z klidu domova.

Eximtours je jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu. Své skvělé jméno si Eximtours vybudovala díky skvělým službám a rozsáhlé nabídce kvalitních zájezdů. Na webových stránkách Eximtours.cz naleznete pobytové zájezdy k moři, poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou, first minute zájezdy, last minute zájezdy, eurovíkendy, zimní dovolenou a další. Vyškolený personál vám vždy pomůže najít tu nejvhodnější dovolenou přímo pro vás. Využijte skvělé akce, slevy až 60% a slevové kupóny Eximtours.

Slevy Eximtours dle kategorií

  • Last minute na Eximtours.cz – zajímavé zájezdy za zajímavé ceny. Rozhodněte se a vyražte do zahraničí co nejdříve za skvělé ceny!
  • Pobytové zájezdy Eximtours – svou dovolenou si můžete vychutnat v komfortních hotelových resortech či rodinných hotelích. Klienti v posledních letech nejvíce využívají all inclusive pobyty.
  • Exotické zájezdy Eximtours – s Eximtours můžete vyrazit do exotických destinací přímými lety i pravidelnými linkami. Průzračné pláže, palmy, bělostný písek… Exotika ještě nikdy nebyla blíže.
  • Poznávací zájezdy Eximtours – navštivte zajímavá místa, nádhernou přírodu, architekturu, památky, či rezervace. S Eximtours zažijete dobrodružnou dovolenou.
  • Lyžování – skvělé upravené sjezdovky, hory a spousta dalšího. Vyberte si například Tatry či Alpy a zažijte tu nejlepší zimní lyžařskou dovolenou.
  • Eurovíkendy Eximtours – navštivte zajímavá, nejen Evropská města. Nechte se nadchnout unikátními architektonickými skvosty, galeriemi, ochutnejte místní speciality, nakupujte – to vše bez starostí v rámci programu s průvodcem.
Využít slevy na zájezdy

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top